Quote:
Originally Posted by StrikeFreedom
^I suppose it's more expensive than $4 propane bottles?
|
A case ran me ~$120 in spring 2009.
Which is much more than the $2.50 per I paid for disposable LP at the local Home Hardware this past summer.
I use it mostly for the not so LP friendly Marushin airsoft guns.